کدرهگیری های پستی هر روز در پیچ اینستاگرام @bazivoo_store استوری می‌گردد. شماره موبایل پشتیبانی :۰۹۱۹۹۳۰۰۲۸۸

دسته بندی محصولات | جدیدترین ها | مادرانه

سوالات متداول

ثبت نام ورود
ثبت سفارش
نحوه پرداخت
 • آیا پرداخت اینترنتی وجه سفارش در سایت بازیوو امن است؟

  تمام شرایط لازم برای تراکنش امن شما مشتری عزیز فراهم شده است. تمامی پرداخت­ های آنلاین فروشگاه بازیوو منطبق بر نیازمندی­ های اعلام شده از طرف شبکه یکپارچه بانکی کشور و مورد تایید مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت معدن و تجارت است. برای اطمینان بیش تر، می توانید بر روی اینماد (پایین سایت) کلیک کرده و از اعتبار ما مطمئن شوید.

 • روش­ های پرداخت هزینه به چه صورت است؟

  _ پرداخت آنلاین: امکان پرداخت از طریق درگاه پرداخت امن شاپرک وجود دارد.

 • ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق و مبلغ از حساب من کسر شده باشد؟

  گاهی ممکن است در هنگام پرداخت شبکه بانکی قطع شود و پرداخت ناموفق انجام شود. اما نگران نباشید در این حالت معمولا پول شما در حساب‏‌های میانی بانک است و خود بانک مغایرت‏‌ها را رفع کرده و مبلغ را به صورت خودکار به حساب شما برگشت می‌‏دهد. اگر تا 72 ساعت پول به حسابتان برگشت نخورد، آنگاه با بانک عامل پرداخت اینترنتی تماس بگیرید تا مغایرت برطرف شود.

ارسال سفارش
بازگشت کالا
 • چگونه می توانم کالای با ایراد را برگشت دهم ؟

  تمامی اعضای خانواده بازیوو، تلاش می کنند تا با دقت و ظرافت، کالای شما را انتخاب، تست و برای شما ارسال کنند، اما در صورت هرگونه ایراد نگران نباشید ! فقط کافیه تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، با پشتیبانان سایت ارتباط برقرار کنید، تا شما را راهنمایی کنیم و کالای بدون ایراد را برای ارسال آماده کنیم و کالای بازگشتی را از شما تحویل بگیریم.

 • اگر کالای مورد سفارش با آن چیزی که تحویل گرفتم، متفاوت بود، چی کار کنم ؟

  تنها کافیست تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، ما را از این اتفاق باخبر کنید تا در صورت تمایل برایتان کالای مورد پسندتان را راسال کنیم و یا سفارش خود را لغو کنید و وجه خود را به صورت کامل دریافت کنید.

 • اگر کالا مورد پسندم نباشد، می توانم آن را برگردانم ؟

  بله، در صورتی که کالا از نظر فنی و ظاهری ایرادی نداشته باشد ، اما به هر دلیل تمایل به بازگرداندن کالا دارید، لطفا بسته بندی کالا را باز نکرده و با هماهنگی پشتیبان کالا را به ما برگردانید. تا 24 ساعت بعد از بازگشت کالا، هزینه ارسال از وجه شما کسر شده و مابقی برایتان واریز می شود

تحویل سریع کالا
تحویل سریع کالا
پشتیبانی بی وقفه
پشتیبانی بی وقفه
پرداخت از درگاه امن
پرداخت از درگاه امن
یک هفته گارانتی برگشت
یک هفته گارانتی برگشت