🛍️ ارسال سفارش ها به کل ایران توسط اداره پست و با هزینه ارسال ۲۰/۰۰۰ تومان انجام می‌شود. برای ارسال فوری در شهر تهران تنها کافیست تا در توضیحات سفارش خود ارسال فوری را بنویسید☺️🌹 کدرهگیری های پستی هر روز در پیچ اینستاگرام @bazivoo_store استوری می‌گردد.

دسته بندی محصولات | جدیدترین ها | مادرانه

راهنمای خرید

 در سمت چپ بالای سایت گزینه ( عضویت در سایت یا ورود ) قابل مشاهده است که شما برای ثبت مشخصات گیرنده و همچنین ثبت محصول یا محصولات خود و پیگیری سفارش بایستی از طریق این گزینه اقدام به بقیه مراحل خرید نمایید که در تصویر بعدی با گزینه های این صفحه آشنا خواهید شد. 

 

برای جستجوی محصول، قبل و یا بعد از عضویت در سایت می­توانید از طریق گزینه جستجو  اقدام به جستجوی محصول مورد نظر خود نمایید و یا می­توانید محصولات مختلف سایت را بر اساس انواع دسته بندی های مهارتی، برند محصول، گروه سنی و... در بخش دسته بندی ها ملاحظه نمایید.

 

بعد از ورود به صفحه عضویت در سایت، با ورود اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، رمز عبور  می­توانید به سادگی در سایت بازیوو عضو شوید و برای هر بار ثبت سفارش، کافی است شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد نمایید.پس از ثبت اطلاعات خود در فرم عضویت و کلیک بر روی دکمه عضویت در سایت، بایستی پیغامی مانند زیر دریافت نمایید و سپس اطلاعات لازم به ایمیلی که وارد کرده اید، ارسال خواهد شد.