دسته بندی محصولات | جدیدترین ها | مادرانه

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین

ورود کاربران وبسایت بازیوو با ناحیه کاربری و اقدام به خرید اینترنتی بدان معناست که از شرایط و قوانین آگاه هستند و بندهای مختلف این قوانین را پذیرفته اند

 

حریم شخصی

بازیوو همواره نسبت به حریم شخصی کاربران خود ارزش ویژه ای قائل است.
 
شما همراهان گرامی برای مراحل ثبت نام، خرید و ثبت نظرات ارزشمندتان، اطلاعاتی نظیر نام ٬ نام خانوادگی و شماره تلفن خود را وارد خواهید کرد که تمامی این اطلاعات نزد بازیوو محفوظ است و به هیچ عنوان برای استفاده های تبلیغاتی و اهداف دیگر در اختیار اشخاص قرار نخواهد گرفت. همچنین در هر مرحله کاربران می توانند عضویت خود را در خبرنامه ایمیلی بازیوو لغو نمایند. محافظت از رمز عبور بر عهده ی کاربران است و برای جلوگیری از هر گونه سوء استفاده، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. بازیوو هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و این اطلاعات را از دید و دسترس دیگران پنهان نگه می دارد. اطلاعاتی همچون رمز عبور از کانال رمزگذاری شده امن عبور می کند و هیچ شخصی حتی از اعضای بازیوو قادر به رمزگشایی و مشاهده رمز کاربر نیست.
 
خرید مشتریان از طریق درگاه های بانکی در یک بستر رمزگذاری شده امن صورت می گیرد. این اطلاعات مستقیما توسط سیستم شاپرک و تحت نظارت کامل بانک مرکزی پردازش می شود و وبسایت بازیوو هیچ گونه دسترسی در این فرایند ندارد.

 

قوانین عمومی

رویه های بازیوو بر اساس قوانین تجارت الکترونیک، حقوق مصرف کننده و همچنین قوانین جمهوری اسلامی ایران است. کاربران موظف به رعایت این قوانین هستند. این قوانین و شرایط با در نظر گرفتن حقوق کاربر به روز رسانی خواهد شد و  توافق شما بدین معنی است که شرایط به روز را پذیرفته اید.

 

مشتری

کاربری که در وب­سایت ثبت نام کرده است و یا اقدام به خرید می­کند مشتری محسوب می­شود. طبق قانون تجارت الکترونیک، مشتری شخصی است که با هدفی جز تجارت کالایی خریداری می کند.

 

ارتباط الکترونیکی

با توجه به اینکه مشتری از سرویس آنلاین استفاده می کند و سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت می کند، ارتباط وب­سایت بازیوو با مشتری به صورت الکترونیکی می باشد. با این منوال، تمام ارتباطات از کانال های پست الکترونیکی و سرویس پیام­کوتاه می­باشد و اطلاعاتی از قبیل آدرس ایمیل و شماره تلفن مشتری، اطلاعات مورد تایید مشتری می باشد و اطلاع رسانی و مکاتبات از همین طریق صورت می گیرد.

 

ثبت سفارش و ارسال

مشتری می تواند در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز سفارش خود را ثبت کند. پردازش سفارشات طبق زمان درج شده در صفحه شرایط تحویل انجام خواهند شد. پس از ثبت سفارش، مراحل و اقدامات مختلف صورت گرفته برای سفارش شما از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد

 

نظرات مشتریان

بخش نظرات برای هر کالا در وب­سایت بازیوو برای ثبت نظرات ارزشمند مشتریان در نظر گرفته شده است. نظراتی که قوانین سایت را رعایت کرده باشند و حاوی جملات توهین آمیز نباشد، پس از تایید در وب­سایت منتشر می­شود. بازیوو درستی و نادرستی نظرات را تایید نمی­کند و صرفا برای گردش آزاد نظرات و عقاید این امکان فراهم شده است. توصیه می­شود کاربران برای خرید کالا صرفا به این نظرات اکتفا نکنند و برای خرید خود از مجاری مختلف تحقیق کنند.

 


تحویل سریع کالا
تحویل سریع کالا
پشتیبانی بی وقفه
پشتیبانی بی وقفه
پرداخت از درگاه امن
پرداخت از درگاه امن
یک هفته گارانتی برگشت
یک هفته گارانتی برگشت