کدرهگیری های پستی هر روز در پیچ اینستاگرام @bazivoo_store استوری می‌گردد. شماره موبایل پشتیبانی :۰۹۱۹۹۳۰۰۲۸۸

دسته بندی محصولات | جدیدترین ها | مادرانه

شرایط بازگشت کالا

شرایط برگشت کالا

تمامی اعضای خانواده بازیوو، تلاش می کنند تا با دقت و ظرافت، کالای شما را انتخاب، تست و برای شما ارسال کنند، اما در صورت هرگونه ایراد نگران نباشید !

  • کلیه اجناس الکترونیکی، رباتیک و مکانیکی قبل از ارسال با دقت بررسی شده و فیلم از عملکرد محصول برای شما ارسال می گردد.


چگونه می توانم کالای با ایراد را برگشت دهم ؟

فقط کافیه تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، با پشتیبانان سایت ارتباط برقرار کنید، تا شما را راهنمایی کنیم و کالای بدون ایراد را برای ارسال آماده کنیم و کالای بازگشتی را از شما تحویل بگیریم.

در صورتی که کالا در حمل و نقل آسیب دیده باشد، با توجه به قرارداد ما با اداره پست، پرداخت خسارت شما انجام می شود. و در صورتی که توسط پیک بازیوو این اتفاق افتاده باشد، نیز پرداخت وجه شما توسط بازیوو به حساب شما انجام می شود و یا کالای سالم برای شما ارسال می شود.


اگر کالای مورد سفارش با آن چیزی که تحویل گرفتم، متفاوت بود، چی کار کنم ؟

تنها کافیست تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، ما را از این اتفاق باخبر کنید تا در صورت تمایل برایتان کالای مورد پسندتان را راسال کنیم و یا سفارش خود را لغو کنید و وجه خود را به صورت کامل دریافت کنید.


اگر کالا مورد پسندم نباشد، می توانم آن را برگردانم ؟

بله،

در صورتی که کالا از نظر فنی و ظاهری ایرادی نداشته باشد، اما به هر دلیل تمایل به بازگرداندن کالا دارید، لطفا بسته بندی کالا را باز نکرده و با هماهنگی پشتیبان کالا را به ما برگردانید. تا 24 ساعت بعد از بازگشت کالا، هزینه ارسال از وجه شما کسر شده و مابقی برایتان واریز می شودتحویل سریع کالا
تحویل سریع کالا
پشتیبانی بی وقفه
پشتیبانی بی وقفه
پرداخت از درگاه امن
پرداخت از درگاه امن
یک هفته گارانتی برگشت
یک هفته گارانتی برگشت